Dev Türev Borsasından Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Lineer Opsiyonlar!

Yeni yılda faaliyetlerinde kayda değer artış yaşayan merkezi kripto para türevleri borsası Deribit, üç altcoin için müjdeyi verdi. Bu bağlamda Deribit, Solana, XRP ve Polygon için lineer opsiyonlar sunma niyetini açıkladı.

Deribit, bu 3 altcoin için lineer opsiyonları başlatıyor

Kripto para türevleri borsası Deribit, Solana (SOL), XRP (XRP) ve Polygon (MATIC) için lineer opsiyonları başlatacağını açıkladı. Deribit Ticari Direktörü Luuk Strijers, “Müşterilerimizden gelen talebe dayanarak, tekliflerimizi bazı önemli altcoin projeleriyle genişletmeyi seçtik. Bunlar SOL, MATIC ve XRP olacak,” dedi. Bu gelişmeyi Deribit, resmi X hesabı üzerinden şu şekilde paylaştı:

Deribit SOL, XRP ve MATIC için lineer seçenekler sunuyor! Deribit CCO’su “Müşterilerimizden gelen talebe dayanarak, tekliflerimizi bazı önemli altcoin’lerle genişletmeyi seçtik; SOL, MATIC ve XRP,” diyor.

Deribit borsa faaliyeti artıyor

Deribit, Ocak ayında faaliyetlerinde önemli bir artış yaşadı. Ayrıca, 2021 Mayıs’tan bu yana en yüksek ciroya ulaşarak toplam 83,3 milyar dolar elde etti. Buna ek olarak, Ocak ayında borsa, tek bir ay içinde alım satım yapan en yüksek kurumsal hesap sayısını bildirdi. Deribit ayrıca, 2021 Aralık’tan bu yana aktif olarak işlem yapan en yüksek sayıda benzersiz perakende katılımcıyı gözlemledi. Bu da platformun tekliflerine bireysel katılımında kayda değer bir artış olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir