Herkes eşiyle sevgilisiyle gidecek… Bir o kalabalık içinde yapayalnız! Bir zamanlar hamileyken bile yanındaydı

Bütün bunlar yaşanırken ailenin kıdemli üyeleri arasında “tek ayakta kalan” kişi Galler Prensi William oldu. O da karısının yanında olmak ve üç çocuklarına bakmak için bir süre görevlerini askıya alsa da bir süre sonra geri döndü.

Bunca zorluk yaşarken bir yandan da kameraların ve halkın karşısına çıkmak onun için çok zor olsa da sonuçta bütün bunlar onun görevi.

Şimdi babasının hastalığı ve karısının zorlu ameliyatından sonra William, en önemli kraliyet görevine hazırlanıyor.

EN ÖNEMLİ GÖREVLERİNDEN BİRİ VE KATE YANINDA OLMAYACAK
Önümüzdeki pazar gününün akşamı İngiliz sinemasının Oscar’ı olarak nitelendirilen BAFTA Ödülleri dağıtılacak.

William da ödülleri veren İngiliz Film Akademisi’nin patronu olan William, çok çarpıcı bir gelişme olmadığı sürece o gece şık takım elbisesi içinde orada olacak ve kırmızı halıda yürüyecek. Törene katılan konuklarla ilgilenecek kısacası gecenin ev sahipliğini üstlenecek.

Ama o gece çok büyük bir eksiklik hissedecek. Çünkü yıllardır ilk kez o kırmızı halıda yürürken yanında karısı Kate Middleton olmayacak.

Geçen ay karın bölgesinden bir ameliyat geçiren Kate iki hafta hastanede kaldıktan sonra taburcu oldu. Şimdi evde bakımı yapılıyor. Ama Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamaya göre nisan ayına kadar görevleri askıya alındı.

KIRMIZI HALIDAN RÜZGAR GİBİ GEÇERDİ
Durum böyle olunca Prens William da törene yanında Kate olmadan katılacak. Ama büyük olasılıkla hem geceye katılanların hem de hayranlarının gözü Kate Middleton’ı arayacak.

Bu durum haksız da değil aslında… Çünkü aileye katıldığından beri Kate Middleton, giyimiyle kuşakmıyla BAFTA kırmızı halısının yıldızı oldu hep. Sinema dünyasının ünlü yıldızlarını bile gölgede bıraktı. Giydiği kıyafetler, kullandığı takılar, saçı makyajı her zaman ilgi çekti.

Madem bu yıl BAFTA ödül töreni Kate’siz olacak, biz de onun geçmiş yıllardaki ödül gecelerine damgasını vuran görüntülerini bir hatırlayalım istedik.

 
Aileye yeni katıldığı 2011 yılındaki BAFTA etkinliğine bu leylak elbiseyle katılmıştı Kate Middleton. Bu elbiseyi yıllar sonra bir ödül töreninde bir kez daha giydi Kate.

Kate 2017 yılındaki BAFTA törenine omuz dekoltesiyle dikkat çeken bu elbiseyle katıldı.
?

2018 yılında en küçük oğlu Louis’ye hamileydi Kate. O gece için bu yeşil elbiseyi seçti. Boynundaki zümrüt ve elmaslardan oluşan gerdanlığı gecenin en çok konuşulan konusu oldu.
?

İşte o beyaz elbise… Kate Middleton’ın geceye katıldığı yıllar içindeki en çok beğenilen BAFTA kıyafeti… 2019 yılındaki törene etekleri uçuşan, omuz kısmı asimetrik bu elbiseyle katıldı o dönemdeki unvanıyla Cambridge Düşesi Kate Middleton. Bu elbisesi de saç modeli de takıları da çok beğenildi.

2020 yılındaki BAFTA töreninde giydiği bu elbiseyi ikinci kez giyiyordu Kate Middleton. O gecenin ana teması sürdürülebilirlikti. Buna uygun olarak konuklar da daha önce kullandıkları kıyafetleri giydi. Kate’in taktığı takılar bu elbiseye pek uygun bulunmadı.

 
Geçen yıl Kate, törenin kırmızı halısına bu kıyafetle çıktı. Tabii ki onu yakından takip eden herkese tanıdık geldi bu beyaz elbise. Birkaç yıl önce yine BAFTA töreninde giydiği elbisenin üzerinde biraz değişiklik yapılmıştı. Kate’in uzun siyah eldivenleri ise birçok moda eleştirmeni tarafından çok da beğenilmedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir