Icardi ile şarkı söyleyen Simge Sağın’dan beklenmedik itiraf! Beşiktaşlılar çok kızdı!

Galatasaray’ın sezon başında Fransız devi Paris Saint-Germain’den kiralık olarak transfer ettiği Mauro Icardi, performansıyla sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi haline geldi.

Arjantinli futbolcunun attığı gollerden sonra ‘Aşkın Olayım’ şarkısı eşliğinde sevinç yaşaması klasik haline geldi. Beşiktaşlı olan parçanın sahibi Simge Sağın, son yaptığı açıklamalarla şaşırttı.

Spor Toto Süper Lig’de 2022-2023 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray’da kupa töreni düzenlenmiş ve sarı-kırmızılıların yıldızı Mauro Icardi, Simge Sağın’la düet yapmıştı.

“NEDEN BEŞİKTAŞ TRİBÜNÜNDE ÇALMADI?”

41 yaşındaki popçu, daha önce kendisine yöneltilen “Sen Beşiktaş taraftarısın ama şarkın Galatasaray tribününde söyleniyor. Üzülmedin mi?” sorusuna şu yanıtları vermişti:

Duygularım çok enteresan şekilde karmaşık. Beşiktaşlıyım ama bir yandan da müzisyen ve şarkıcıyım. İkisini birbirinden ayırınca Beşiktaşlı Simge, ‘Şarkı beş yıldır var. Neden bizim tribünde bir futbolcuya çalmadı?’ dedi içinden. Yıllarca hiç bu şekilde kullanılmayıp, Icardi ile eşleşti.

“ARTIK DEĞİLİM”

Simge Sağın, son olarak Eser Yenenler’in programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı şu sözlerle Beşiktaş taraftarını kızdırdı:

Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Yaşadığım şey, benim fanatikliğimin de üstüne çıktı. Artık bir yerde hem sanatçılığımın hem de o kadar dinleyicinin karşısında bir duruş sergilemem gerekiyordu.

“İYİ Kİ GİTMİŞİM DİYORUM”

Simge açıklamalarına: ‘Ben olması gereken, doğruyu uyguladım ve oraya gittim. İyi ki gitmişim diyorum. Çünkü yok sayılamayacak bir şey oldu orada. Artık benim ne fanatikliğim ne Beşiktaşlılığım hiçbir şeyim kalmadı. Benim sanatçılığım çok daha ağır bastı. Gittim, çok keyifli bir geceydi. Hayatımın en ilginç gecelerinden biriydi.’ şeklinde devam etti.

TARAFTAR SİNİRLENDİ

Şarkıcının itirafları üzerine Beşiktaş taraftarından: ‘Sen zaten bu takımı tutma’, ‘İcardi gidince tek başına banyoda söylersin şarkıyı’, ‘Beşiktaş seni istemiyor’, ‘Biz her şeyin önüne Beşiktaş’ı koyarız’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir