Selena Gomez’in sevgilisi Benny Blanco baba olmaya hazır olduğunu açıkladı!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, 2010 yılında Kanadalı meslektaşı Justin Bieber ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bir dargın bir barışık aşk yaşayan ikili, 2018’de ise tekrar bir araya gelmemek üzere yollarını ayırmıştı.

Bieber, Gomez’dan ayrıldıktan kısa bir sonra ünlü model Hailey Baldwin ile nikah masasına oturmuştu. Drew Taggart, Charlie Puth ve The Weeknd gibi isimler ile aşk yaşayan güzel şarkıcı ise bir türlü aradığı mutluluğu bulamamıştı.

“O BENİM HER ŞEYİM”

31 yaşındaki Selena Gomez, geçtiğimiz aralık ayında ise Justin Bieber’ın yakın arkadaşı ve birlikte çalıştığı ünlü müzik yapımcısı Benny Blanco (36) yeni bir ilişkiye başladığını duyurmuştu.

Bu aşkla ilgili yapılan yorumlara cevap veren Gomez, “O benim her şeyim. Başıma gelen en iyi şey. Bugüne kadar birlikte olduğum herkesten daha iyi. Bu bir gerçek” diye yazmıştı.

AİLE KURMAYA HAZIR!

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Blanco, konuk olduğu The Howard Stern Show’da Selena Gomez ile birlikte bir aile kurmaya hazır olduğunu söyledi.

Blanco, baba olma konusunda konuşarak; “Bir sonraki hedefim baba olmak. Bir sürü vaftiz çocuğum var, bir sürü yeğenim var. Çocukların etrafında olmayı seviyorum” dedi.

“HER GÜN KONUŞULAN BİR KONU”

Sunucu Howard Stern’ün, “Selena’dan çocuk sahibi olmak istiyor musun? Ona çocuk sahibi olmak istediğini söyledin mi?” sorusuna da yanıt veren ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Bu benim için her gün konuşulan bir konu. Her şeyi günü gününe yaşıyorum. Selena’ya baktığımda, ‘Bundan daha iyisinin olabileceği bir dünya yok’ diyorum. Ona da hep bunu söylüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir