Mark Zuckerberg: Kızım beni ‘sığır çobanı’ sandı

Zuckerberg kısa bir süre önce sığır çiftliği sahibi olarak yeni bir hobi edindi ve karma dövüş sanatları, hidrofoiling ve CrossFit’i de içeren büyüyen teknoloji yöneticisi müfredat dışı listesine ekledi.

Ve şimdi kızı, onun trilyon dolarlık bir teknoloji şirketinin başı olmak yerine tam zamanlı bir sığır çiftçisi olup olmadığını merak etmeye başladı.

“KIZIM BENİ SIĞIR ÇOBANI SANDI”

“Eğer çocuksanız  yani kızlarım gibi, Meta’nın ne olduğunu anlamak biraz zor, değil mi?” Zuckerberg Cuma günü Morning Brew Daily’nin bir bölümünde şunları söyledi. “Bu çok soyut bir uygulama, değil mi? Genç bir çocuk gibisiniz. Bu yüzden kızım bir süre beni sığır çobanı sandı.”

Zuckerberg’in şansına, kızı onun çiftçi hayatını desteklediğini söyledi. “Kızım şöyle diyor: ‘Pekala, babam gibi, yaptığın şey açıkça bu. Mark’s Meats henüz prime time için hazır değil ama sen gerçekten buna odaklanmışsın'” dediğini hatırlıyor.

Zuckerberg, kızının manevi desteğiyle dünyanın en kaliteli etlerinden bazılarını üretmeyi hedefliyor. Ticari sığır işletmeleriyle aynı kısıtlamalarla karşılaşmadığı için Zuckerberg ineklerini düşünebildiği “en yoğun, en besleyici” diyetle beslediğini söyledi.

Her şey yolunda giderse, Zuckerberg ailesiyle birlikte tam zamanlı bir çiftlik sahibi olma konusuna güldüklerini söyledi. “Priscilla ve kızlarımla hep Meta ile işim biterse Mark’s Meats’i işleteceğim diye şakalaşıyoruz.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir