Samsung’dan panda severlere özel sürpriz

Samsung, Güney Kore’de Galaxy Buds 2 Pro‘nun özel bir sürümü olan “Twin Bao” edisyonunu tanıttı. Bu özel sürüm, Samsung’un Everland tema parkında dünyaya gelen ikiz panda yavruları Hui Bao ve Rui Bao’dan ilham alıyor. Sınırlı sayıda üretilen bu paket, Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklarını ve sevimli Twin Bao kılıflarını içeriyor. İsteyen tüketiciler, bu kılıfları ayrıca da satın alabiliyorlar.

Galaxy Buds 2 Pro‘nun grafit rengi Rui Bao kılıfıyla, beyaz versiyonu ise Hui Bao kılıfıyla eşleştirilmiş. 2023 yılının 7 Temmuz’unda dünyaya gelen bu yavruların isimleri “parlak hazine” ve “bilge hazine” anlamına geliyor. Twin Bao kılıfları, pandaların yüz özellikleri ve işaretlerini detaylı bir şekilde yansıtıyor.

Samsung’dan panda severlere özel sürpriz

Bu eğlenceli edisyon, 21 Şubat 2024‘ten itibaren Samsung.com üzerinden 195.000 Kore Wonu (yaklaşık 146$) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Kılıfların tek başına fiyatı ise 42.900 Kore Wonu (yaklaşık 32$) olarak belirlenmiş ve Galaxy Buds FE, Live, 2 ve Pro modelleriyle uyumlu.

Bu özel edisyonu bizzat görmek isteyenler için Galaxy Buds 2 Pro Twin Bao, Güney Kore’deki seçili Samsung perakende mağazalarında sergileniyor. Bu mağazalar arasında Samsung Gangnam, Bucheon Jung-dong, Starfield Hanam, The Hyundai Seoul ve daha fazlası yer alıyor.

Teknik özellikler açısından, Twin Bao edisyonu Galaxy Buds 2 Pro‘nun standart modeliyle aynı özelliklere sahip. Bu, 33dB’ye kadar aktif Gürültü Engelleme (ANC), saydamlık modu ve Bluetooth 5.3 bağlantısı gibi özellikleri içeriyor. Ayrıca, IPX7 su direnci ile su ve sıçramalara karşı dayanıklı tasarlanmışlar. Ses kalitesi için her kulaklık, 24-bit Hi-Fi ses ve 360 derece ses deneyimi sunan 10mm sürücülerle donatılmış. Dolby Head Tracking özelliği ve net ses iletimi sağlamak için üç mikrofon ile birlikte geliyorlar. ANC kapalıyken, tek bir şarjla 8 saate kadar pil ömrü sunuyor ve şarj kutusu ile birlikte toplamda 29 saate kadar kullanım süresi sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir